Zdrowe przekąski na wypadek nagłego głodu

Codzienne przygotowywanie posiłków dla całej rodziny to bardzo czasochłonne zajęcie. Mimo wielu chęci niekiedy nie da się zaplanować całego jadłospisu. Aby nie rzucać się na przetworzone, niezdrowe i kaloryczne przekąski warto mieć przy sobie coś, co nie tylko pozwoli pozbyć się uczucia głodu, ale również dostarczy wielu składników odżywczych i witamin. Doskonałym przykładem są produkty polskiej marki Owolovo. Co można znaleźć w ofercie firmy?

Owolovo – produkty dla każdego

Owolovo dla każdego to polska firma, która powstała z miłości do owoców i warzyw. Surowce do produkcji pozyskiwane są od rodzimych sadowników i rolników, co wspiera ich pracę i daje gwarancję jakości produktów. Marka coraz prężniej rozwija się i wypuszcza na rynek nowe, ciekawe kombinacje owocowo-warzywnych przecierów. Mocną stroną firmy Owolovo jest również design. Szata graficzna opakowań cechuje się żywymi barwami i rysunkami przedstawiającymi owoce i warzywa, które zostały użyte do produkcji konkretnego towaru. 

Coraz szerszy asortyment

Początkowo firma kojarzona była z musami w dużych opakowaniach, które mimo 200 gramów cechują się niezwykłą poręcznością. Linia PREMIUM zawiera przeciery, których bazę stanowią soczyste, polskie jabłka. Obok nich w poszczególnych produktach dodatek stanowią inne owoce. Nie brakuje również czegoś dla miłośników warzyw. Linia EKO to również musy zawierające najwyższej jakości warzywa, między innymi: marchewkę, buraka czy pomidora. Wraz z prężnym rozwojem w ofercie Owolovo znaleźć można również:

– soki EKO i PREMIUM (owocowe i warzywne soki zamknięte w zakręcanych tubkach, idealna wersja kieszonkowa hamująca pragnienie),

– smoothie w butelce (250 mililitrów pysznych smoothie występujących w różnych kombinacjach smakowych),

– smoothie pouch (wersja w tubce, mieszcząca się w każdej kieszeni).

Przekąska dla każdego

Dzięki prostemu składowi pozbawionemu konserwantów, sztucznych barwników, a przede wszystkim dodatkowego cukru, produkty marki Owolovo stanowią idealną przekąskę zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Oprócz tego z powodzeniem mogą być używane jako dodatek do wielu dań. Sprawdzą się jako nadzienie w naleśnikach, składnik placuszków czy biszkoptów. Można dodać je nawet do kawy czy herbaty i lodów.

About the Author

You may also like these